O Kancelarii

KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA to kancelaria radców prawnych posiadających bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, a także doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych. Kancelaria prawnicza LEXCARTA założona została w 2007 r. przez radcę prawnego Piotra Zakrzewskiego jako odpowiedź na zapotrzebowanie na doradztwo prawne ze strony kontrahentów biznesowych. Od momentu założenia Kancelaria stale się rozwija pozyskując nowych klientów oraz zwiększając obszary praktyk prawa, w których się specjalizuje.

NASZĄ MISJĄ jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb naszych klientów. Zaletą decydującą o przewadze naszej oferty jest znakomite rozumienie procesów rządzących biznesem i dostosowywanie proponowanych przez nas rozwiązań prawnych do potrzeb naszych klientów, z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych i marketingowych. Nasze doświadczenie umożliwia nam oferowanie porad prawnych idealnie dopasowanych dla celów biznesowych naszych klientów. Oprócz kompleksowego doradztwa prawnego, dla naszych klientów przygotowujemy stałą informację o zmianach w prawie, tak aby w porę dostosować działalność firmy do wymogów prawa.

LUDZIE we wszystkich relacjach także w biznesie najważniejsi są ludzie. Dokładamy najwyższej staranności, aby nasze usługi nakierowane były zawsze na osiąganie celów założonych przez naszych klientów. Staramy się także, aby jak najlepiej wyjaśnić metody oraz skutki naszych działań. Pozwala nam to na budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami, które przekładają się na efekty współpracy.

JAK DZIAŁAMY? Doradztwo prawne Kancelarii LEXCARTA to nowy i ekscytujący sposób na dostęp do usług prawnych. Celem naszej firmy jest po prostu oferowanie jej klientom za każdym razem wyjątkowej zindywidualizowanej obsługi.

Naszą wizją jest zrewolucjonizowanie relacji z klientami , tak aby funkcjonowały stawiając klientów w centrum wszystkiego, co robimy. Wiemy, że korzystanie z usług prawnych może być przedmiotem obaw. My pracujemy w ten sposób, aby wszystko było tak proste, jak to możliwe. Stawiamy na szybkość kontaktu z klientami. Obiecujemy odpowiedzieć tego samego dnia na każde zapytania. Ponadto nasi klienci mają gwarancję, że będą współpracować bezpośrednio z prawnikiem prowadzącym ich sprawy. Aby doświadczyć wyjątkowości naszych usług prawnych dla siebie, skontaktuj się już dziś.

JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG Radcowie prawni pracujący dla naszej Kancelarii prawniczej zrzeszeni są w samorządzie zawodowym – Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Krajowej Izbie Radców Prawnych, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług doradztwa prawnego. Przede wszystkim dlatego, iż przynależność naszych radców prawnych do samorządu zawodowego uwarunkowana była odbyciem aplikacji radcowskiej starannie przygotowującej do wykonywania zawodu radcy prawnego. Ponadto nasi prawnicy stale podnoszą swoje kwalifikację, pogłębiając i uzupełniając wiedzę prawniczą i dostosowując ją do potrzeb zmieniającego się świata. Przynależność do samorządu radców prawnych, to także obowiązek przestrzegania najwyższych standardów etycznych świadczenia pomocy prawnej, zawartych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego.